O nas

O firmie

NanoBioChem jest innowacyjną Spółką działającą głównie w dziedzinach nanotechnologii i biotechnologii.

Spółka NanoBioChem została zarejestrowana 21.04.2016 z inicjatywy jej trojga udziałowców, którzy wnieśli do Spółki znaczący potencjał intelektualny w zakresie badawczym, naukowym, zarządczym, finansowym oraz marketingowym. Celem Spółki jest prowadzenie działalności gospodarczej z wykorzystaniem innowacyjnej wiedzy uzyskanej we współpracy z jednostkami naukowymi. Wykorzystanie innowacji technologicznych jest podstawą skutecznych działań w branży chemicznej.

Osoby zarządzające Spółką NanoBioChem posiadają długoletnie doświadczenie wynikające z udokumentowanych wieloma publikacjami prac badawczo-naukowych lub piastowania wysokich stanowisk zarządczych w międzynarodowych firmach. Zapewniamy współpracę popartą wiedzą, doświadczeniem i bieżącym kontaktem z innowacyjnymi technologiami. Angażujemy się w programy badawczo-rozwojowe, których celem jest uzyskanie nowych technologii i produktów. Badania prowadzimy z najlepszymi jednostkami naukowymi w kraju, między innymi z Instytutem Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk. Naszym celem jest ciągły rozwój.

Nauka w połączeniu z przedsiębiorczością daje podstawę dla solidnych osiągnięć biznesowych. Realizacja indywidualnych potrzeb odbiorcy, zrozumienie jego wymagań i uwarunkowań daje szanse na niestandardowe, innowacyjne rozwiązania. Dynamiczne otoczenie wymaga ciągłego śledzenia zmian i dopasowywania się do nich, aktualna wiedza o zmieniającym się otoczeniu daje nam atut bycia w czołówce. Dążymy do osiągnięcia najlepszych, innowacyjnych rozwiązań. Dużą wagę przykładamy do naszego wpływu na środowisko i wszelkie jego aspekty. Praca w przemyśle chemicznym to szczególna odpowiedzialność za przebieg procesów technologicznych, za jakość produktów, za bezpieczeństwo odbiorców i użytkowników, za środowisko.

Nasze priorytety

Jakość dostarczanych usług
Oferujemy wysoką jakość usług opartą na fachowej wiedzy oraz szerokim doświadczeniu. Doradzamy i proponujemy rozwiązania zagadnień technologicznych z dziedziny nanotechnologii, biotechnologii oraz technologii chemicznej. Projektujemy w oparciu o potrzeby i uwarunkowania odbiorcy.

Realizacja indywidualnych potrzeb Klienta
Indywidualne podejście do Klienta, pełne zrozumienie jego potrzeb oraz technologicznych i prawnych uwarunkowań jest gwarantem efektywnego i rzetelnego świadczenia usług.

Aktualna wiedza o zmieniającym się otoczeniu naukowym i biznesowym
Dynamiczne otoczenie wymaga ciągłego śledzenia zmian i dopasowywania się do nich, w sposób ciągły poszerzamy naszą wiedzę i zawsze jesteśmy w innowacyjnej czołówce rynku produktów chemicznych.